UVK1V680MED1TD
CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1V680MED1TD
UVK1V680MED1TD Hakkında
Nichicon UVK1V680MED1TD, 68 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilir. 10 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, LED sürücüleri ve diğer elektronik devreler gibi enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V