UVK1V221MPD1TA
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1V221MPD1TA
UVK1V221MPD1TA Hakkında
Nichicon UVK1V221MPD1TA, 220 µF kapasitanslı 35V değerli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilenmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 525 mA ve 120 Hz'de 350 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog elektronik tasarımlarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesi doğru şekilde bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 525 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V