UVK1V102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1V102MHD1
UVK1V102MHD1TO Hakkında
Nichicon UVK1V102MHD1TO, 1000 µF kapasitanslı ve 35V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerance ile üretilen komponent, 10 kHz'de 1.3225 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.15 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. Radial, can tipi kasa ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V