UVK1V101MED1TD
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1V101MED1TD
UVK1V101MED1TD Hakkında
Nichicon UVK1V101MED1TD, 100 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 315 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Güç kaynakları, filtreler, sinyal işleme devrelerinde ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında sıklıkla kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V