UVK1J680MPD1TD
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1J680MPD1TD
UVK1J680MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK1J680MPD1TD, 68 µF kapasitansa sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajda çalışan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saat ömürlü (85°C'de) kondansatör, 10 kHz'de 440 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa sahip bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, voltaj regulatörleri ve diğer genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V