UVK1J472MRD
CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1J472MRD
UVK1J472MRD Hakkında
Nichicon UVK1J472MRD, 4700 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.91A ve 120 Hz'de 3.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun radial can paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.91 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V