UVK1HR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1H
UVK1HR33MDD1TD Hakkında
Nichicon UVK1HR33MDD1TD, 0.33µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantilidir. 10 kHz'de 8.6 mA ve 120 Hz'de 4.3 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole PCB montajı için tasarlanan radial can paketinde sunulur. Eski tasarımlar için parça olarak tanımlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V