UVK1HR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1HR22MDD
UVK1HR22MDD Hakkında
Nichicon UVK1HR22MDD, 0.22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmektedir. 10 kHz'de 5.8 mA ve 120 Hz'de 2.9 mA ripple current özellikleri nedeniyle, analog devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial can paket yapısı kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V