UVK1H221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVK1H221MPD
UVK1H221MPD Hakkında
Nichicon UVK1H221MPD, 220 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilimde çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüler ve kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt monte edilir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) özellikleriyle standart endüstriyel uygulamalar için uygundur. 10 kHz'de 645 mA ve 120 Hz'de 430 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 645 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V