UVK1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1H101MPD1TD
UVK1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK1H101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı, 50 V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 2000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta çalışır ve -40°C ile +85°C arasında işletilir. ±20% tolerans değerine sahip olup, 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V