UVK1E332MHD1TN
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1E332MHD1TN
UVK1E332MHD1TN Hakkında
Nichicon UVK1E332MHD1TN, 3300µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial montaj tipinde through-hole paketlemesinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 2.277A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.98A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.277 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V