UVK1E332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1E332MHD
UVK1E332MHD Hakkında
Nichicon UVK1E332MHD, 3300µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.277A ve 120 Hz'de 1.98A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.277 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V