UVK1E102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1E102MPD1TD
UVK1E102MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK1E102MPD1TD, 1000 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında kullanılan bu komponentin ±20% tolerans değeri vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. 10 kHz'de 989 mA ve 120 Hz'de 860 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreli redresör devreleri, sinyal işleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 989 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V