UVK1C332MHD1TO
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1C332MHD1TO
UVK1C332MHD1TO Hakkında
Nichicon UVK1C332MHD1TO, 3300 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine ve polar polarizasyona sahiptir. 10 kHz'de 1.955 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple akımını tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve çeşitli endüstriyel devreler başta olmak üzere pek çok elektronik uygulamada filtreleme ve depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.955 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V