UVK1A472MHD1TO
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1A472MHD1
UVK1A472MHD1TO Hakkında
Nichicon UVK1A472MHD1TO, 4700 µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C) ile düşük frekanslı ripple akım uygulamalarında (1.8 A @ 120 Hz) yer alan güç kaynakları, audio sistemleri ve filtreleme devrelerinde tercih edilir. Through hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V