UVK1A153MHD
CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1A153MHD
UVK1A153MHD Hakkında
Nichicon UVK1A153MHD, 15000µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işlemede kullanılır. ±20% tolerans ile ±2 saat ömürlü ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 3.312A yüksek frekans ripple akımını (10 kHz) ve 2.88A düşük frekans ripple akımını (120 Hz) destekler. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.312 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V