UVK1A102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK1A102MPD1TD
UVK1A102MPD1TD Hakkında
Nichicon UVK1A102MPD1TD, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilime sahip radial kurulum tipinde bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve ara geçiş devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 747.5 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesiyle, düşük ve yüksek frekans uygulamalarında etkin filtre görevini yerine getirir. Through Hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 747.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V