UVK0J473MRD
CAP ALUM 47000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVK0J473MRD
UVK0J473MRD Hakkında
Nichicon UVK0J473MRD, 47000 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. 10 kHz'de 4.485A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.485 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V