UVC2G4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVC2G4R7MPD1TD
UVC2G4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UVC2G4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen ürün, 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple current değerlerine uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V