UUX2D4R7MNL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
UUX2D4R7MNL1GS
UUX2D4R7MNL1GS Hakkında
Nichicon UUX2D4R7MNL1GS, 4.7 µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) radial can paketlemesiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 61.79 mA, 120 Hz'de 37 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. Polar yapısı sebebiyle kutuplama doğru şekilde yapılmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 61.79 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V