UUX2A4R7MCL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
UUX2A4R7MCL1GS
UUX2A4R7MCL1GS Hakkında
Nichicon UUX2A4R7MCL1GS, 4.7 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 70.14 mA ve 120 Hz'de 42 mA ripple akımı özelliğine sahip olan komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu SMD kondansatör, yoğun üretim ve kompakt PCB tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 70.14 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V