UUX1E101MNL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUX1E101MNL1GS
UUX1E101MNL1GS Hakkında
Nichicon UUX1E101MNL1GS, 100 µF kapasiteli, 25V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 235.3 mA ve 120 Hz'de 181 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik devreler içinde kullanılır. Radial can SMD paket tipi ile PCB üzerine direkt monte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 235.3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 181 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V