UUX1C331MNL6GS
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUX1C331MNL6GS
UUX1C331MNL6GS Hakkında
Nichicon UUX1C331MNL6GS, 330 µF kapasitans değerine sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 533 mA (10 kHz) ve 410 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 533 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V