UUX1C331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUX1C331MNL1GS
UUX1C331MNL1GS Hakkında
Nichicon UUX1C331MNL1GS, 330 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, ses frekansı devrelerinde ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 573.3 mA ve 120 Hz'de 441 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan bileşen, kompakt tasarımlı elektronik devrelere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 573.3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 441 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V