UUX1A101MCL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUX1A101MCL1GS
UUX1A101MCL1GS Hakkında
Nichicon UUX1A101MCL1GS, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış, SMD radial can paketlemesinde sunulmaktadır. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile bilgisayarlar, endüstriyel kontrol devreleri, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 10 kHz'de 117 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V