UUX0J331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUX0J331MNL1GS
UUX0J331MNL1GS Hakkında
Nichicon UUX0J331MNL1GS, 330 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, 10 kHz'de 374.4 mA ripple current kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketlenmesi ile kompakt PCB tasarımlarında montajı kolaydır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 374.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 288 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V