UUX0J102MNL1GS
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUX0J102MNL1GS
UUX0J102MNL1GS Hakkında
Nichicon UUX0J102MNL1GS, 1000µF kapasitanslı 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile karakterize edilen bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 643.5 mA, 120 Hz'de 495 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtreleme devreleri, audio amplifikatörleri ve diğer genel amaçlı elektronik tasarımlarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 643.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 495 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V