UUT1V220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUT1V220MCL1GS
UUT1V220MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUT1V220MCL1GS, 22 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygun polarizasyona sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür süresi ile 105°C'de garantilidir. SMD radial can paketinde sunulan komponentin ripple akımı kapasitesi, 10 kHz'de 63 mA ve 120 Hz'de 42 mA'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi birçok elektronik devrede yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 63 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V