UUT1E4R7MCL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUT1E4R7MCL1GS
UUT1E4R7MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUT1E4R7MCL1GS, 4.7 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% toleransı ile düşük frekans (120 Hz'de 13 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 19.5 mA) ripple akımı özellikleri, güç kaynakları, filtreleme devreler ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V