UUR1V470MCL6GS
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1V470MCL6GS
UUR1V470MCL6GS Hakkında
Nichicon UUR1V470MCL6GS, 47µF kapasitansına sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi verir. 10 kHz'de 156.98 mA ve 120 Hz'de 94 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can SMD paket tipiyle entegre devrelere yakın yerleştirim sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 156.98 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 94 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V