UUR1V470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1V470MCL1GS
UUR1V470MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUR1V470MCL1GS, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik yüzey montaj kondansatörüdür. 35V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömrü garantiler. ±20% toleransa sahip olup, 10 kHz'de 175.35 mA ve 120 Hz'de 105 mA ripple akımını destekler. SMD radial can paketinde sunulan bileşen, yoğun PCB tasarımlarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 175.35 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V