UUR1J220MNL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1J220MNL1GS
UUR1J220MNL1GS Hakkında
Nichicon UUR1J220MNL1GS, 22µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 160.32 mA ve 120 Hz'de 96 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 160.32 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V