UUR1J100MCL1GS
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUR1J100MCL1GS
UUR1J100MCL1GS Hakkında
UUR1J100MCL1GS, Nichicon tarafından üretilen 10 µF kapasiteli, 63 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) tipinde paketlenmiş bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 76.82 mA, 120 Hz'de ise 46 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial can tipinde kasa ile SMD uygulamalarına entegrasyon kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 76.82 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V