UUR1H330MCL6GS
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1H330MCL6GS
UUR1H330MCL6GS Hakkında
Nichicon UUR1H330MCL6GS, 33 µF kapasitansına ve 50V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, gücü yönetim devrelerinde, filtre uygulamalarında ve voltaj düzenleyici entegreleri desteklemede kullanılır. Düşük frekans (120 Hz) koşulunda 94 mA, yüksek frekans (10 kHz) koşulunda 156.98 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 156.98 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 94 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V