UUR1H330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1H330MCL1GS
UUR1H330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUR1H330MCL1GS, 33 µF kapasitansı ve 50 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 2000 saatlik ömür değeri 85°C'de garantileyen komponent, 10 kHz'de 158.65 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile tasarlanan UUR1H330MCL1GS, güç kaynakları, ses frekans amplifikatörleri ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 158.65 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V