UUR1E221MNL6GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1E221MNL6GS
UUR1E221MNL6GS Hakkında
Nichicon UUR1E221MNL6GS, 220µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile SMD paketinde üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri ile dijital ve analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 kHz frekansta 301.6 mA ripple akım dayanımı ve 120 Hz'de 232 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 301.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 232 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V