UUR1E101MCL6GS
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1E101MCL6GS
UUR1E101MCL6GS Hakkında
Nichicon UUR1E101MCL6GS, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile çalışan bu SMD bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 185.9 mA, 120 Hz'de 143 mA'dir. Surface mount radial paket tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. Gücü yönetme, filtre ve bypass uygulamalarında, örneğin beslenme kaynakları, amplifikatörler ve çeşitli analog/dijital devreler içinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 185.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 143 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V