UUR1C471MNL6GS
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1C471MNL6GS
UUR1C471MNL6GS Hakkında
Nichicon UUR1C471MNL6GS, 470µF kapasitanslı, 16V nominal gerilim ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta kullanıma uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve saat devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 399.1 mA ve 120 Hz'de 307 mA ripple akım kapasitesi ile elektrik devrelerde gerilim stabilizasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 399.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 307 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V