UUR1C221MCL6GS
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1C221MCL6GS
UUR1C221MCL6GS Hakkında
Nichicon UUR1C221MCL6GS, 220 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD radyal can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik çalışma ömrüne ve ±20% toleransına sahip olan bileşen, 10 kHz'de 210.6 mA ve 120 Hz'de 162 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 210.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 162 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V