UUR1A221MCL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1A221MCL1GS
UUR1A221MCL1GS Hakkında
Nichicon UUR1A221MCL1GS, 220 µF kapasitanslı ve 10V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal bağlantı noktaları ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. 10 kHz'de 227.5 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında güvenilir çalışma sağlayan bu bileşen, düşük gerilim uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, ses-video cihazları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 227.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V