UUR1A102MNL1GS
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR1A102MNL1GS
UUR1A102MNL1GS Hakkında
Nichicon UUR1A102MNL1GS, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışmakta olup, SMD radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 590.2 mA, 120 Hz'de 454 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Surface mount teknolojisi ile montajlanarak yoğun PCB tasarımlarına uygun hale getirilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 590.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 454 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V