UUR0J331MCL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR0J331MCL1GS
UUR0J331MCL1GS Hakkında
Nichicon UUR0J331MCL1GS, 330 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile yüzey montaj uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial kutu paketlemesi ile kompakt tasarıma sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 247 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 247 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V