UUR0G331MCL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
UUR0G331MCL1GS
UUR0G331MCL1GS Hakkında
Nichicon UUR0G331MCL1GS, 330 µF kapasitanslı, 4V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipiyle sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 197.6 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 152 mA @ 120 Hz low frequency ripple current özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük voltajlı güç kaynakları, ses amplifikatörleri, USB cihazları ve diğer consumer elektronik ürünlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 197.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 152 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V