UUQ1V101MCL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUQ1V101MCL1GS
UUQ1V101MCL1GS Hakkında
Nichicon UUQ1V101MCL1GS, 100 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 450 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple akım yüklemesine dayanabilir. Audio devrelerinde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V