UUQ1H100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUQ1H100MCL1GB
UUQ1H100MCL1GB Hakkında
Nichicon UUQ1H100MCL1GB, 10 µF kapasitansyonlu 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz frekansında 45 mA ve 120 Hz frekansında 30 mA ripple akımı toleransına sahiptir. ±20% kapasite toleransıyla üretilmiştir. Radial, Can - SMD kasa türündedir ve aktif ürün statüsüne sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V