UUQ1E330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUQ1E330MCL1GB
UUQ1E330MCL1GB Hakkında
Nichicon UUQ1E330MCL1GB, 33 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB'ye doğrudan montajı destekler. Audio uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% toleranssla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 72 mA, 120 Hz'de 48 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Ses devreleri, güç kaynakları ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V