UUQ1E221MCL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUQ1E221MCL1GS
UUQ1E221MCL1GS Hakkında
Nichicon UUQ1E221MCL1GS, 220µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponentin -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı vardır. 1000 saat ömür 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 450 mA, 120 Hz'de 300 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can SMD paketinde sunulan bu kondansatör, audio uygulamaları başta olmak üzere güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi enerji depolama ve filtreleme işlemlerinde kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V