UUQ1C220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUQ1C220MCL1GB
UUQ1C220MCL1GB Hakkında
Nichicon UUQ1C220MCL1GB, 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 16V nominal gerilim ile çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir, 105°C'de 1000 saat ömür garantilidir. 10 kHz'de 45 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesi ile audio devrelerinde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V