UUP1V2R2MCL1GS
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUP1V2R2MCL1GS
UUP1V2R2MCL1GS Hakkında
Nichicon UUP1V2R2MCL1GS, 2.2 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bi-polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 12.6 mA ve 120 Hz'de 8.4 mA ripple current özellikleri bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V