UUP1HR22MCL1GS
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUP1HR22MCL1GS
UUP1HR22MCL1GS Hakkında
Nichicon UUP1HR22MCL1GS, 0.22µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 2 mA ripple akım değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, ses devreleri, güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme ve AC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır. Radial can SMD paketi ile sunulan bu bileşen, kompakt elektronik tasarımlar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V